Protože bez změn nejsou úspěchy ♥

24. července 2017 v 19:06 | Theresia Rossemari |  Rady

Neboj se, každý jednou začal.


Vždy jsem byla ou obtloustlou holčičkou. Nelíbilo se mi mé tělo - nikdy. A proto jsem nepředpokládala, že by se někdy mohlo líbit i někomu dalšímu. Prošla jsem si mnoha dietami, hladovkami, poté i přejídáním se. Vybudovala jsem si závislost na sladkém - čokoládě.Bříško rostlo, zadeček se zvětšoval, celulitýda se začala oběvovat. Z nelíbí se mi mé tělo se stalo - nenávidím své tělo. Pokračovala jsem s dietami, zhubla dvě tři kg, poté se zase najedla.. Neskuečný koloběh. Konečně jsem ale našla cestu, jak se z něho dostat. Shrnu toto mé "prozření" do tří bodů.
1-Chťíč
Člověk chce, touží a tak se snaží. Ano, špatná snaha je také snaha, ale bere nám čas. Protože za ten čas, co jsme něco dělali špatně jsme mohli udělat už mnoho pokroků správně.
2-Motivace
Nejen že každá žena je nádherná taková jaká je, ale musí to umět prodat. Moje velmi blízká přítelkyně nikdy nebyla hubeňoučká dívenka. Vždycky měla nějaké to kilěčko, samozřejmě já také. Ovšem rozdíl byl v tom, že ona to uměla prodat, ona svá kila uměla nosit, uměla se narovnat a jít hrdě jako dáma, zatímco já jsem se skoulela, oblékla do černé, a měla pocit, že si mě nikdo nevšimně.
Chci se mít ráda a chci mít ráda i své tělo.
Je to banalita, ale toužím i o piercingu do pupíku, který nebudu mí, když nebudu mít ploché bříško.
3-Láska/Podpora/Přátelství
Mí přítele, který Vás miluje a stojí při vás je úžasná věc. Samozřejmě je úžasná věc mít i přítelkyni, která vás podporuje a půjde se s vámi projít nebo si zaběhat.


Uvědomuji si, že často píšu tak, že čtenář musí umět číst mezi řádky. Snažím se to odnaučit. Takže doufám, že za pár dní, či týdnu se to odnaučím úplně! Co jsem tím vším chtěla říci? Za tu dlouhou dobu co jsem se marně snažila jsem našla mnoho lidí a pochopila mnoho věcí, a teď bych se o to všechno, co jsem se dozvěděla ráda podělila s Vámi. Nejsem profesionál, jsem čloě´věk, který zvládl shodit několik kg díky sobě, díky tomu, že jsem chtěla a věnovala neskutečně mnoho času hledání a informování se JAK.

A vědět jak je to, co Vám chci prozradit. V podstatě je to naprosto jednoduché a každý na to asi dokáže přijít sám, ale někdo to třeba hledá a shání po různých lidech, u každého najde jeden dílek skládačky a tu skládačku si dlouhou dobu skládá. Já vám chci přidat také svůj díl skládačky. Chci se podělit o to, co jsem dokázala já, jak jsem to dokázala. Chci s Vámi sdílet své pokroky. A pokud o to budete stát tak i recepty, úspěchy, ale i neúspěchy.

Na konec chci jen říci "Buď štastná/ý"
S láskou Theresia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Kara Kara | Web | 24. července 2017 v 20:00 | Reagovat

Krásně napsané, jdu si tě přidat do oblíbených a těším se na další články. :)

2 Natty Natty | 24. července 2017 v 21:00 | Reagovat

Velmi hezké, budu věrnou čtenářkou :)

3 Kiki Kiki | Web | 6. srpna 2017 v 8:02 | Reagovat

Ahoj pěkně napsáno , určitě se zde budu znovu ukatovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama