Chci! Ale jak?

24. července 2017 v 19:57 | Theresia Rossemari |  Rady

Kolik toho mám sníst, abych hubla?


Kolik kcal za den sníst, to je základ. To se dá vypočíat vzhledem k věku, váze, hmotnosti, ... S mozřejmě, pokud si zajdete na kliniku a necháte si něco takového vypočítat od profesionálů, budete spolupracovat s lékaři, samozřejmě to bude přesnější. Nemůžete mě brát za slovo. Je to samozřejmě všechno přibližně.Takže, já vzhledem k mému věku, váze, .. podobných věcí jsem zjistila, že pro udržení mé momentální váhy, bych měla jíst cca 1886kcal. Vzhledem k tomu, že můj cíl je zbavit se tuků, tudíž posunout rafičku na váze k nižšímu číslu, samozřejmě se i denní přijem musí zmenšit. Abych hubla, musí být můj denní příjem tudíž 1509kcal.
Ovšem pozor, nemůžeme tento příjem zmenšit až moc, protože samozřejmě by to nefungovalo tak, jak chceme. Takže nejméně toho denně musím přijmout cca 1360kcal.

Samozřejmě, s každým kilogramem který shodíme se příjem může změnit. Jídelníček je samozřejmě hlavní, ale pohyb je také důležitý právě proto, aby jsme hubly tuky, a ne svaly.

Mnoho žen se ze začátku zalekne toho, že se jejich tělo začne zvětšovat. neníto tím, že by tloustly. Samozřejmě pod tuky se schovávají svaly, a pokud svaly posilujeme a ty se zvětšují, tak i tuky se posouvají nahoru. Proto je důležité vytrvat a hned po tom, co zhubneme tuky, tak se nám tělo zase "splaskne" .

Pro začátek nám stačí znát kolik kcal toho máme snís, a pohyb. Potřebujeme pohyb. Já osobně nejsem velká kamarádka se sportem. Můj pohyb tedy spočívá hlavně v procházkách se psem, nebo s kamarádkou. Chodím tedy na procházky do kopce, a samozřejmě nějakým tempem. Není to procházka úplně abych se pokochala lesem a spočítala všechny šišky.

Ano, doma občas cvičím, u televize, abych posílila nějaké svaly, není to moc, ale občas ano.

Pravdou je, že ač už jsem zhubla dost kg, tak jsem momentálně na 77kg. Tudíš stále jsem holka krev, špěk a mlíko :-) ..
A to chci změnit, a budu to měnit doufám s Vámi. Doufám že s někým, kdo do toho třeba půjde semnou a kdo bude pro mě podporou a já zase pro Vás!

Hlavně - Buď šťastná/ý
Theresia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Natty Natty | Web | 24. července 2017 v 21:05 | Reagovat

Další velmi hezký článek, jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama